Почетокот на второто полугодие одложен за 1 февруари

Владината одлука распустот да се продолжи за две недели, а децата да се вратат во училишните клупи на 1. февруари е логична и правилна, смета професорот Никола Пановски. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер