Трета по ред неработна недела – се уште нејаснотии кoj смее да работи

И на третата законски неработна недела се уште дилеми кој смее, а кој не смее да работи. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер