Mакедонија бележи рекорди на новоинфицирани, нема кој официјално да ја објасни состојбата

Изманитите две години се покажаа дека комуникацијата во пандемијата е на ниско ниво. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер