Скопје ќе има парно: ЕСМ ќе управува со БЕГ додека трае кризата, лиценцата на компанијата нема

ЕСМ од понеделник „седнува“ во фотељите на БЕГ. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер