Дали скопјани од утре ќе останат со ладни радијатори?

Дали утре скопјани ќе останат со ладни радијатори?...Се бројат часови до последните залихи на природен гас, а решение се очекува во последен момент, за голем број домаќинства во Скопје да не останат без парно греење. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер