Маричиќ најави кампања за користење на медијацијата за решавање на споровите

Министерот за правда Бојан Маричиќ на последната прес-конференција во тоа својство најави кампања за користење на користењето на медијацијата за решавање на споровите. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер