Бектеши: АД „ТЕ-ТО” ќе работи седум дена во неделата од 05 до 01 часот со полна моќност

Со максимална искористеност на АД ТЕ-ТО, владата ќе го амортизира недостатокот на топлинска и електрична енергија.. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер