Заедничка градска трпеза во центарот на Прилеп во пресрет на Стара нова година

Во пресрет на Стара нова година според јулијанскиот календар заедничка градска трпеза во центарот на Прилеп. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер