Косовски министер најави посета на затворениците од „Диво Насеље“, од правда демантираат

Нухиу демантира- во телефонски разговор за Канал 5 одговори дека средба меѓу заменик министерот на Косово и затворениците со косовско државјанство нема да има. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер