Сообраќајка во близина на „Мавровка“, четворица полесно повредени

Попладнево имаше сообраќајна несреќа во близина на „Мавровка“ со четири повредени лица, а во несреќата учествувале пет возила. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер