Сопственикот на „Беса-Транс“ не е достапен за вонредна инспекција

Две недели по кобната автобуска несреќа во Бугарија во која загинаа 45 лица,, канцелариите на БЕСА ТРАНС се уште се заклучени за инспекторите на Државниот инспекторат за транспорт. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер