Дигитализацијата и исклучување на човечкиот фактор за спречување на корупцијата

Како да се спречи корупцијата при транспортот, дебатираа првите луѓе на Антикорупциска со министрите за внатрешни работи и транспорт и врски. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер