Остра дебата на вчерашната средба на премиерот Заев со помалите коалициски партнери

Дел од помалите партии побарале по примерот на Алтернатива и тие да добијат министри без ресор. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер