„Монструм“ и „ Диво насеље“ одат на меѓународен судски мониторинг, судската фела револтирана

Од Алтернатива не објаснуваат какви се точно нивните очекувања од меѓународната истрага што ја бараат за случаите Монструм, Алфа, Диво Насеље и Малиот Алмир. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер