Османи: По оваа трагедија не смее да остане се исто

Неизмерна е тагата и болката што ги погодија семејствата на загинатите. Попладнево граѓаните на Скопје изразија почит на плоштадот „Скендербег“ , каде што оставија цвеќиња. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер