Заврши поднесувањето кандидатури за претседател на СДСМ

Истече рокот за кандидатури за претседателскaта функција во СДСМ- официјално четворица ставија потпис за влез во трката на внатрепартиските избори на 12ти наредната недела. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер