Националниот совет за евроинтеграции дебатираше за извештајот на ЕК за македонија за 2021

Националниот совет за евроинтеграции дебатираше за извештајот на Европската комисија за Македонија за 2021 година. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер