Народниот правобранител и граѓанските организации потпишаа меморандум за лицата со попреченост

Граѓанските организации денеска, на Денот на лицата со попреченост потпишаа меморандум со народниот правобранител Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер