Бугарски истражители: Автобусот не превезувал експлозивни средства или хемикалии

Автобусот на „Беса Транс“не превезувал канти со гориво, пиротехнички средства или хемикалии за производство на наркотици – открија во интервју за БТВ бугарскиот обвинител Бисер Михајлов и истражителот Мариан Маринов. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер