Тажен ден во Македонија, пристигнаа телата на загинатите во Бугарија

Тажен ден во Македонија. Телата на 45 наши сограѓани, роднини, пријатели, другарчиња, пристигнаа со два авиона од Софија. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер