Студеничани тагува по своите дваесет соседи и роднини

Студеничани е завиено во црно. Најголем број од жртвите на страшната сообраќајна несреќа беа жители на оваа општина. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер