Маричиќ: Апелираме што поскоро ЕУ да донесе одлука за првата меѓувладина конференција

Апелираме што поскоро Европската Унија да донесе одлука за првата меѓувладина конференција со Македонија и Албанија . Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер