На скопскиот аеродром се очекува пристигнувањето на посмртните останки

Денеска со два воени авиони од Софија се очекува да пристигнат телата на загинати патници од сообраќајната несреќа во Бугарија. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер