Годишна кампања на тема „Портокалови на светот: крај на насилството врз жените сега“

Во камерната сала во Филхармонија вечерва се одбележува годишната кампања посветена на темата – „Да се стави крај на насилството врз жените и девојчињата“. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер