Случајот „Плацови на Водно“ продолжи со сослушување на сведоци

Конкретно за оваа фирма се сеќавам дека Министерството склучи договор за градба на Водно. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер