СДСМ на 12 декември ќе го избира наследникот на Зоран Заев

На првиот од седумдневниот рок за поднесување на кандидатури, нема пријавени кандидати за претседател на СДСМ, потврдуваат од партијата за Канал 5. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер