Првите двајца преживеани патници се вратија во земјава

Најмладата повредена пациентка, 17 годишната девојка, од болницата во Софија - „Пирогов“ денеска е префрлена на скопските клиники. Со неа пристигна и 49-годишен маж. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер