Вечерва СДСМ одлучува за најавената оставка на Заев, Шилегов не ја потврдува оставката

Во СДСМ во игра се најмалку тројца потенцијални кандидати за наследник на Заев. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер