Кулминира трката за градоначалник на град Скопје

Освен Данела Арсовска, бугарско државјанство имал и нејзинот сопруг- тврдат од владејачката СДСМ.Толку им гори под нозе што моите политички ривали се користат со нови лаги и измами против моето семејство. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер