Неизвезноста од енергетска криза ја зголеми побаравачката на огревно дрво

Дрва за огрев нема ни за лек. Стравот од рестрикции поради енергетската криза, ги натера граѓаните спасда бараат во огревното дрво. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер