Жителите на Визбегово пред Влада по одлуката за стопирање на изградбата на Центарот за странци

Иако вчера Владата одлучи да ја стопира изградбата на Прифатниот центар за странци во Визбегово, жителите попладнево повторно излегоа пред Владата... Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер