СДСМ објави наводна бугарска лична карта на Данела Арсовска, таа најави тужби

Од СДСМ и денеска продолжија со објавување на документи за независната кандидатката за градоначалник на Скопје поддржана од опозицијата. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер