Продолжува битката за градоначалник на град Скопје

На помалку од 10 дена до изборите, се уште е незивесно дали претендентите за тронот на Скопје ќе се соочат на дуел пред очите на скопјани. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер