Симовски: Oчекувам успешно да заврши пописот

Во повеќе општини ширум земјава отворени се и пунктови за граѓаните сами да отидат да се попишат, доколку досега не се попишани. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер