Неделков: Потребни се пократки часови и подолги одмори во време на пандемијата

Носењето маски цел ден е штетно и за учениците и за наставниците. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер