Протест пред судот: Да се почитува пресудата од Стразбур за исклучените од парното

Нема правда за обичниот граѓанин, се жали Фиданка Жоглева, која што веќе 20 години не користи парно греење, но сепак во последниве неколку години вели се обидуваат да и наметнат да плаќа паушал за топлинска енергија. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер