Управа за финансова полиција: Над половина милион евра злоупотребени во Општина Петровец

Кривичните пријави се поднесни до Јавното обвинителство за гонење на организиран криминал. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер