И кандидатите за градоначалници се обврзаа на фер и демократски избори

По претставниците од политичките партии, денеска и самите кандидати за градоначалници потпишаа кодекс за демократски и фер избори. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер