Пендаровски во ОН: Итно е потребен пробив за европска интеграција на Западен Балкан

Западен Балкан е соочен со сериозни предизвици во поглед на неговите аспирации за европска интеграција. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер