Мицкоски: ВМРО-ДПМНЕ е подготвена да преговара за коалиција со сите партии кои се против власта

Сите политички субјекти кои ценат дека власта води погрешни политики се добродојдени во коалиција со ВМРО-ДПМНЕ. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер