Македонија го пречекува Дејан Георгиевски и олимпиското сребро

Освојувачот на сребрениот медал на Олимписките игри во Токио, Дејан Георгиевски треба да пристигне во Скопје. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер