Шилегов: Почнува третата фаза од реконструкцијата на улицата „Индира Ганди“ во Шуто Оризари

Градот Скопје ја почна третата фаза од реконструкцијата на Индира Ганди во Шуто Оризари. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер