Заев: Не можам да ѝ се јавам на премиерката на Норвешка, за Охрид одлучуваат експерти

Статусот на Охридскиот регион останува неизвесен. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер