Морачанин: Предлог законот за државјанства треба да претрпи измени

Темата за законот за државјанства беше дел и од вечерашното издание на Жешко Политичко Лето каде гостинка беше претседателката на ДОМ Маја Морачанин. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер