Седница на собраниската комисија за европски прашања

Со критики за злоупотреба на европското знаменце, процедурални забелешки и меѓусебни навреди, започна дводневната комисиска расправа за Законот за државјанство во Собрание. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер