Резолуцијата за идентитетските „црвените линии“ на да биде изгласана во Собранието?

Предлог резолуцијата за идентитетските „црвени линии“ на добар пат следната недела едногласно да биде изгласана во Собранието. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер