Спасовски во посета на реконструиран објект на полициска канцеларија во Старо Нагоричане

Министерот Оливер Спаовски денеска беше во Старо Нагоричане во посета на реконструиран објект на полициска канцеларија . Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер