Арсовски и Никовски за можниот предлог од македонската влада до бугарските власти

Премиерот Заев и останатите претставници од владата воопшто не требаше да одат во Софија, смета Никовски. Арсовски вели дека информациите во бугарските медиуми треба да се земат со резерва. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер