Во угостителските објекти атмосфера како пред корона кризата, колку се почитуваат протоколите?

Кафеаните, рестораните за свадби од денеска со атмосфера веќе како пред корона кризата, музика во живо и весели гости, но сепак под протоколи. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер