ВМРО ДПМНЕ промовираше нова стратегија „Македонија за сите луѓе“

Со промоција на нова политичка страгегија под мотото „Македонија за сите луѓе“ и најава за обединување, ВМРО ДПМНЕ прослави 31 година од основање на партијата .. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер